kliknij, aby włączyć zoom
Wyszukuję...
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
otwarta mapa
Widok Mapa drogowa Satelita Hybrydowy Teren Moja lokalizacja Pełny ekran
Wyszukiwanie
Wyszukiwanie

0 PLN do 400 PLN

Więcej opcji wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Bajkoland

20 PLN / za miesiąc
Gdańska 17-4, ,
Dodaj do ulubionych
152

Opis

Niepubliczne Przedszkole „Bajkoland” to przedszkole, które powstało z myślą o dzieciach. Naszym celem było stworzenie miejsca kameralnego, gdzie największą wartością jest dziecko. Oprócz panującego tu niepowtarzalnego klimatu, domowej atmosfery i radości, integralnie powiązane zadania z różnych obszarów edukacyjnych, efektywnie, jak i skutecznie będą stymulować ogólny rozwój dziecka.

Nasze przedszkole funkcjonuje na prawach przedszkola publicznego i zostało wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta Gdańska z dnia 30 września 2014 roku na podstawie art. 82 ustawy z dnia 7 września 1991 roku o systemie oświaty. Placówka jest bezpieczna i przyjazna dziecku. Odkrywamy i rozwijamy indywidualne talenty zachowując równowagę pomiędzy nauką i zabawą. Nasz program dydaktyczny zapewnia dzieciom najlepsze przygotowanie do dalszej edukacji szkolnej. Proponowane zajęcia dodatkowe zapewniają wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i zdolności każdego dziecka, bo przecież przedszkole to właśnie początek edukacyjnej drogi.

Spełniamy wszystkie wymagania sanepidu i jesteśmy pod jego stałym nadzorem. Budynek naszego przedszkola został zakwalifikowany do grupy budynków ZL II, czyli takich jak żłobki i szpitale. Wszystkie zabawki są bezpieczne i atestowane.

Adres: Gdańska 17-4
Miasto:
Powierzchnia:
Województwo:
Kod pocztowy: 41-000
Kraj: Polska
Otwórz w Google Maps
Identyfikator : 24764
Cena PLN: 20 PLN / za miesiąc
Wielkość obiektu: 134,00 m2
Sale: 5
Pomieszczenia: 10
Łazienki: 2
Ilość Miejsc: 27
Lekcje języka

Opinie

1 Opinie

Wysłane przez admin
Podoba mi się
(5 z 5)
Wysłany dnia 10 stycznia 2019
super
MusiszZaloguj Się w celu opublikowania recenzji

Porównaj oferty